Αποτελέσματα Δημοτικών Εκλογών με σταυρούς

elections

Αποτελέσματα Α’ Κυριακής 18/5/2014

      • Γραμμένοι 3.862
      • Ψήφισαν 2.408 / 62,35 %
      • Έγκυρα 2.357 / 97,88 %
      • Άκυρα Λευκά 48 / 1,99 %
      • Λευκά 3 / 0,12 %

 

      1. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ έλαβε 753 ψήφους = 31,95% – Έδρες 3
      2. ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έλαβε 716 ψήφους = 30,38% – Έδρες 3
      3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ έλαβε 656 ψήφους = 27,83% – Έδρες 2
      4. ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ έλαβε 232 ψήφους = 9,84% – Έδρες 1

 

ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ 

 

Συνδυασμός Ψήφοι
ΕΝΩΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΣΚΥΡΙΑΝΩΝ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ τ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 656
Α/Α Υποψήφιος Σταυροί Προτίμησης
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΩΡ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 157
2 ΚΩΣΤΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ τ ΠΕΤΡΟ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 126
3 ΨΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΔΗΜΗΤ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 113
4 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ τ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 99
5 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΜΑΡΙΑ τ ΕΜΜΑΝΟΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 89
6 ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ ΙΩΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 86
7 ΛΥΜΠΕΡΗΣ-ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 79
8 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΜΑΝΤ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 74
9 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ Γ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 73
10 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ τ ΔΗΜ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 72
11 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 69
12 ΓΑΒΡΙΛΗ ΕΛΕΝΗ τ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 69
13 ΜΑΝΙΝΗ ΑΝΝΑ τ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 63
14 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ-ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗ τ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 57
15 ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ τ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 50
16 ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΛΗ (ΜΑΝΩΛΕ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 50
17 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ τ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 48
18 PETRIOLI ARIS τ ΝΑΡΚΙΣΣΟΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 46
19 ΜΑΥΡΙΚΟΥ-ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ Α *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 46
20 ΞΑΝΘΟΥΛΗ-ΜΙΚΕ ΑΜΕΡΙΣΣΑ τ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 45
21 ΤΟΥΝΤΑ ΜΑΡΚΟΥ-ΕΥΜΟΡΦΙΑ τ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 34
22 ΜΠΑΛΩΤΗ-ΚΑΝΕΛΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 32
23 ΜΑΚΡΗ ΑΝΝΑ τ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 29
24 ΚΑΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ ΑΓΓΕΛΟΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 23

 

Συνδυασμός Ψήφοι
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΚΥΡΙΑΝΩΝ – ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 232
Α/Α Υποψήφιος Σταυροί Προτίμησης
1 ΟΡΦΑΝΟΣ ΤΖΑΝΟΣ τ ΙΩΑΝΝΗ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 106
2 ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ τ Γ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 43
3 ΦΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΣΤΑΜΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 41
4 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ ΓΕΩ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 35
5 ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΝΝΑ τ ΓΕΩΡΓΙΟΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 35
6 ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ τ ΑΝΑΣ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 33
7 ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΙΩΑΝΝ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 32
8 ΜΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΗΛΙΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 31
9 ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ τ Ε *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 29
10 ΦΕΡΓΑΔΗ ΜΑΡΙΑ τ ΓΕΩΡΓΙΟΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 26
11 ΦΕΡΓΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τ Γ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 25
12 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ Μ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 24
13 ΠΑΠΑΛΗΜΝΑΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 23
14 ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΕΜΜΑΝ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 22
15 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ ΣΤ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 22
16 ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ τ ΑΧΙΛ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 21
17 ΜΕΛΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ ΙΩΑΝ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 17
18 ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ τ Δ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 16

 

Συνδυασμός Ψήφοι
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΚΥΡΟΥ – ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 716
Α/Α Υποψήφιος Σταυροί Προτίμησης
1 ΞΑΝΘΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ τ ΖΑΧΑΡΙΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 162
2 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΕΜΜΑΝ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 160
3 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ τ ΕΜΜΑΝ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 131
4 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ τ ΔΗΜΗ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 130
5 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΑΚΗΣ) *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 110
6 ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΙΩ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 92
7 ΜΑΥΡΙΚΗ ΣΕΒΑΣΜΙΑ (ΣΕΒΟΥΛΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 71
8 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ τ ΔΗΜΗΤΡ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 67
9 ΦΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΜΑΝΤΖΟΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 65
10 ΦΕΡΓΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΕΜΜΑΝΟ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 64
11 ΚΟΥΤΣΟΥΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ ΣΤΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 59
12 ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑ-ΓΕΡΑΝΤΩΝΗ ΑΝΝΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 51
13 ΖΑΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΕΥΑΓΓΕΛΟ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 49
14 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ ΙΩΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 48
15 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΒΑΙΟΣ τ ΑΝΤΩΝΙΟΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 48
16 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ Π *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 47
17 ΛΑΠΠΑ ΖΩΪΤΣΑ τ ΜΙΧΑΛΗ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 42
18 ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΕΜΜΑΝΟ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 38
19 ΤΡΑΧΑΝΑ ΜΑΡΙΑ τ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 37
20 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΓΕΩΡΓΙ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 37
21 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΣΠΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 36
22 ΖΟΡΜΠΑ ΑΝΝΑ τ ΘΕΩΔΟΡΟΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 35
23 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τ Κ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 35
24 ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΚΩΝ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 34
25 ΑΨΟΜΩΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ τ ΑΛΕΞΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 33
26 ΛΕΩΝΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΒΑΣΙ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 30
27 ΜΕΤΑΞΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ τ ΘΕΜΙΣΤΟ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 28
28 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ Ν *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 25
29 ΜΕΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τ Μ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 20
30 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΣΤΑΜ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 19

 

Συνδυασμός Ψήφοι
ΣΚΥΡΟΣ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ τ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 753
Α/Α Υποψήφιος Σταυροί Προτίμησης
1 ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ τ ΚΩ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 194
2 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΜΑΥΡ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 158
3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΚΩ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 115
4 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΜΑΚΡΗ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 105
5 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΝΙΚ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 96
6 ΦΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ τ ΚΩΝΣΤ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 94
7 ΚΟΥΤΣΟΥΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τ ΣΤΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 87
8 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΜΕΡΙΣΣΑ τ ΔΗΜΗΤ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 84
9 ΚΟΥΚΟΒΙΝΟΥ-ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΕΛΕΝ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 81
10 ΣΙΔΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΠΑΝΑΓΙΩ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 80
11 ΦΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΓΕΩΡΓ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 78
12 ΧΙΩΤΗ ΑΝΝΑ τ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 65
13 ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ τ ΕΜ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 64
14 ΜΠΑΛΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΚΩΝΣΤΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 63
15 ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ ΓΕΩΡΓ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 62
16 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ τ ΔΗΜΗΤ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 62
17 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ τ Γ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 59
18 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΕΥΣ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 56
19 ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ ΑΝΔ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 47
20 ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ Ι *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 44
21 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ τ ΚΩΝΣ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 42
22 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΕΜΜΑΝ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 40
23 ΓΕΡΑΝΤΩΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ τ ΘΕΜΙ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 32
24 ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ τ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 30
25 ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΔΗΜΗΤ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 27
26 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ τ ΑΘΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 20
27 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ ΙΩΑ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 15
28 ΜΠΟΥΡΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΓΕΩΡΓ *Δημ. Εν. ΣΚΥ* 7

 

Οι συνδυασμοί των Δημοτικών Εκλογών


ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

υποψήφιος Δήμαρχος και συνδυασμός «ΕΝΩΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΣΚΥΡΙΑΝΩΝ»

1. ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ Παναγιώτης του Διονυσίου

2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ – ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗ Ευσταθία του Ξενοφώντος

3. ΓΑΒΡΙΛΗ Ελένη του ∆ηµητρίου

4. ΚΑΝΑΣ Εμμανουήλ του Άγγελου

5. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ Μαρία του Εμμανουήλ

6. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου

7. ΚΥΡΙΑΖΗΣ Δημήτριος του Μαντζουράνη

8. ΚΩΣΤΗΣ Ιπποκράτης του Πέτρου

9. ΛΥΜΠΕΡΗΣ – ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ Χρήστος του Σάββα

10. ΜΑΚΡΗ Άννα του Εμμανουήλ

11. ΜΑΝΙΝΗ Άννα του Σταματίου

12. ΜΑΥΡΙΚΟΥ – ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ Αµέρισσα του Τζάνου

13. ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ Σταµάτιος του Ιωάννη

14. ΜΠΑΛΩΤΗ-ΚΑΝΕΛΛΗ Καλλιόπη του Γεωργίου

15. ΞΑΝΘΟΥΛΗ – ΜΙΚΕ Αµέρισσα του Ιωάννη

16. ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ Εμμανουήλ του Ιωάννη

17. ΟΡΦΑΝΟΣ Εμμανουήλ (Μανωλέας) του Ιωάννη

18. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Γεώργιος (Γεωργούλας) του Αριστείδη

19. ΠΑΠΑΣΤΑΘΗ Ευφροσύνη του Δημητρίου

20. ΠΑΠΑΣΤΑΘΗ Μαρία – Χριστίνα του Αγαθοκλή

21. ΤΟΥΝΤΑ – ΜΑΡΚΟΥ Ευµορφία του Χαραλάμπους

22. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ Σπυρίδων του Θεολόγου

23. ΨΑΡΙΩΤΗΣ Γεώργιος του Δημητρίου

24. PETRΙOLΙ Αrιs του Νάρκισσου

line-grey

ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

υποψήφιος Δήμαρχος και συνδυασμός «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΚΥΡΟΥ»

1. ΑΨΟΜΩΤΟΥ Χρυσούλα του Αλεξάνδρου

2. ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ Ιωάννης του Σταματίου

3. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Στέργιος του Δημητρίου

4. ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ Γεώργιος του Σπυρίδωνα

5. ΖΑΡΡΑΣ Ιωάννης του Ευαγγέλου

6. ΖΟΡΜΠΑ Άννα του Θεοδώρου

7. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ Ευάγγελος του Παρασκευά

8. ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑ – ΓΕΡΑΝΤΩΝΗ Άννα του Δημητρίου

9. ΚΟΥΤΣΟΥΠΗ Ευαγγελία του Σταματίου

10. ΚΥΡΙΑΖΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου

11. ΚΥΡΙΑΖΗΣ Κωνσταντίνος του Κυριαζή

12. ΛΑΜΠΡΟΣ Σταμάτιος του Εμμανουήλ

13. ΛΑΜΠΡΟΥ Μαριάννα του Δημητρίου

14. ΛΑΠΠΑ Ζωϊτσα του Μιχάλη

15. ΛΕΩΝΙΔΑΚΗΣ Ιωάννης του Βασιλείου

16. ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗΣ Γεώργιος του Ιωάννη

17. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Εμμανουήλ του Ιωάννη

18. ΜΑΥΡΙΚΗ Σεβασµία (Σεβούλα) του Κίµωνος

19. ΜΑΥΡΙΚΟΣ Νικόλαος του Εμμανουήλ

20. ΜΑΥΡΙΚΟΣ Σωκράτης (Άκης) του Ιωάννη

21. ΜΕΛΕΝΤΗΣ Κωνσταντίνος του Μελέντη

22. ΜΕΤΑΞΑΣ Ορέστης του Θεμιστοκλή

23. ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου

24. ΞΑΝΘΟΥΛΗ Μαρία του Ζαχαρία

25. ΤΡΑΧΑΝΑ Μαρία του Σταματίου

26. ΤΡΑΧΑΝΑΣ Ιωάννης του Εμμανουήλ

27. ΤΣΙΓΑΡΑΣ Βάϊος του Αντωνίου

28. ΦΕΡΓΑΔΗΣ Ιωάννης του Εμμανουήλ

29. ΦΤΟΥΛΗΣ Ιωάννης του Μαντζουράνη

30. ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑΣ Γεώργιος του Νικολάου

line-grey

ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

υποψήφιος Δήμαρχος και συνδυασμός «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΚΥΡΙΑΝΩΝ»

1. ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΥ Ελένη του Αναστάσιου

2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Εμμανουήλ του Γεώργιου

3. ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑ Άννα – Μαρία του Εμμανουήλ

4. ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑ Κυριακή του Αχιλλέα

5. ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ Ευστάθιος του Γεώργιου

6. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Εμμανουήλ του Γεώργιου

7. ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ Γεώργιος του Μαντζουράνη

8. ΜΕΛΕΝΤΗΣ Εμμανουήλ Ιωάννη

9. ΜΠΥΡΟΣ Γεώργιος του Ηλία

10. ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ Ιωάννης του Εμμανουήλ

11. ΟΡΦΑΝΟΣ ∆ημήτριος του Ιωάννη

12. ΟΡΦΑΝΟΣ Τζάνος του Ιωάννη

13. ΟΡΦΑΝΟΥ Άννα του Γεώργιου

14. ΠΑΠΑΛΗΜΝΑΙΟΥ Ευφροσύνη – Μαρία του Κομνηνού

15. ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ Παναγιώτης του Δημητρίου

16. ΦΕΡΓΑ∆Η Μαρία του Γεώργιου

17. ΦΕΡΓΑ∆ΗΣ Κωνσταντίνος του Γεώργιου

18. ΦΤΟΥΛΗΣ Δημήτριος του Σταματίου

line-grey
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

υποψήφιος Δήμαρχος και συνδυασμός «ΣΚΥΡΟΣ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ∆ΟΥ Στυλιανή του Γεωργίου

2. ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ Εμμανουήλ του Ανδρέα

3. ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ Άγγελος του Κωνσταντίνου

4. ΓΕΡΑΝΤΩΝΗ Καλλιόπη του Θεμιστοκλή

5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ∆ΗΣ Ιωάννης του Κωνσταντίνου

6. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Δημήτριος του Νικολάου

7. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ Γεώργιος του Ευστρατίου

8. ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ Δημήτριος του Ιωάννη

9. ΚΟΥΚΟΒΙΝΟΥ- ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ Ελένη του Ιωάννη

10. ΚΟΥΤΣΟΥΠΗ Αναστασία του Σταματίου

11. ΜΑΚΡΗΣ Γεώργιος του Μακρή

12. ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗ Παρασκευή του Εμμανουήλ

13. ΜΑΝΩΛΑΚΗ Αµέρισσα του Δημητρίου

14. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Νικόλαος του Μαυρίκου

15. ΜΑΥΡΙΚΟΣ Αρτέµιος του Δημητρίου

16. ΜΑΥΡΙΚΟΣ Γεώργιος του Εμμανουήλ

17. ΜΙΧΑΛΗΣ Εμμανουήλ του Γεωργίου

18. ΜΠΑΛΩΤΗΣ Ιωάννης του Κωνσταντίνου

19. ΜΠΟΥΡΜΑΣ Νικόλαος του Γεωργίου

20. ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ Ιωάννης του Δημητρίου

21. ΠΑΝΤΑΖΗ Ελένη του Παναγιώτη

22. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ Στέφανος του Αθανασίου

23. ΣΙ∆ΗΡΑΣ Ιωάννης του Παναγιώτη

24. ΣΤΟΥΜΠΟΥ Αικατερίνη του Ιωάννη

25. ΤΡΑΧΑΝΑΣ Ματζουράνης του Κωνσταντίνου

26. ΦΤΟΥΛΗΣ Δημήτριος του Γεωργίου

27. ΦΤΟΥΛΗΣ Σταμάτιος του Κωνσταντίνου

28. ΧΙΩΤΗ Άννα του Ελευθερίου

Translate »